İndirimli Fiyat! Yeni Nokian 235/65 R16 C121/119R Weatherproof C CARGO 4 Mevsim 2019 Genişlet

Nokian 235/65 R16 C121/119R Weatherproof C CARGO 4 Mevsim 2019

Kargo Bedava! Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Varan Taksit Seçenekleri!

T429693

Yeni

5 Adet Stok Var

920,00 TL

Vergi Dahil

1 150,00 TL Vergi Dahil

-20%

Taban Genişliği: 235mm
Kesit Oranı: 65
Jant Çapı: 16 İnç
Mevsim: Dört Mevsim
Kullanım Türü: Hafif Ticari
Islak Zeminde Frenleme: E
Yakıt Verimliliği: C
Marka: Nokian
Üretim Tarihi: 2019
Kışın güvenli, yazın hassas ve kararlı

Kamyonet, panelvan, minibüs gibi çok amaçlı profesyonel kullanım için geliştirilen güçlü Nokian Weatherproof C Cargo lastikleri, her mevsimde ağır yüklerin ustalıkla üstesinden gelir, son derece dengelidir. Olağanüstü sağlamlığı ile öne çıkan yüksek performanslı dört mevsim lastiği, karlı ve erimiş karlı zeminde üstün yol tutuşu sağlar. Nokian Weatherproof C Cargo, kullanım amacına ve taşınacak yüke göre iki farklı model sunmaktadır. Simetrik ok desenli model, ağır yük taşıyan nakliye araçları için karlı ve ıslak zeminde üstün yol tutuşu sağlar. Daha hafif yük taşıyan ticari araçlar için sunulan özel asimetrik sırt deseni, ıslak zeminde tehlikeli kızaklamaları önler, sürüş konforunu artırır.  • YIL BOYUNCA KESİNTİSİZ YÜKSEK PERFORMANS

  • KARLI ZEMİNDE ÜSTÜN, ISLAK ZEMİNDE MÜKEMMEL YOL TUTUŞU

  • KARARLI, KONFORLU VE KUSURSUZ SÜRÜŞ DENEYİMİGüvenliği Artıran Yenilikler


Bilgi alanı Sürüş güvenliği göstergeleri, DSI - WSI Saflaştırılmış yağlar
Nokian Weatherproof’un yanak kısmındaki bilgi alanına lastiğin doğru lastik basıncı, lastiğin kullanıldığı konum ve jant montajı için somun tork değerlerini kaydedebilirsiniz. Lastiğin sırtındaki rakamlar ana kanalların milimetre cinsinden derinliğini gösterir. Nokian patentli. Nokian lastiklerinin üretiminde sadece saflaştırılmış yağlar kullanılır, toksik ve kanserojen kimyasallar hiçbir şekilde kullanılmaz.
Nokian Tyres, dünyanın önde gelen lastik uzmanı, çok sayıda testten birinci çıkmış bir üretici ve kış lastiğinin mucidi olan bir Finlandiya markasıdır. Nokian Tyres, 80 yılı aşkın süredir yenilikçi lastikler tasarlayan, tasarladığı lastikleri zorlu koşullarda testlere tabi tutan ve geliştirdiği yeniliklerin patentlerini alan bir lastik üreticisidir. Nokian lastikleri, mükemmel güvenliği, yakıt tasarrufu ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkmaktadır.