İndirimli Fiyat! Yeni Nokian 225/65 R16 C112/110T cLine CARGO Yaz Lastiği 2019 Genişlet

Nokian 225/65 R16 C112/110T cLine CARGO Yaz Lastiği 2019

Kargo Bedava! Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Varan Taksit Seçenekleri!

T429243

Yeni

4 Adet Stok Var

Dikkat: Stoktaki son ürün!

791,30 TL

Vergi Dahil

965,00 TL Vergi Dahil

-18%

Taban Genişliği: 225mm
Kesit Oranı: 65
Jant Çapı: 16 İnç
Mevsim: Yaz
Kullanım Türü: CArgo
Islak Zeminde Frenleme: C
Yakıt Verimliliği: C
Marka: Nokian
Üretim Tarihi: 2019
Öne Çıkan Özellikleri

Nokian cLine Cargo, yoğun profesyonel kullanımda kararlı sürüş, dayanıklılık ve maksimum güvenlik sunar. cLine Cargo lastikleri, ağır yüklerin kolaylıkla üstesinden gelir ve hem şehir içinde hem de şehir dışında sizi yarı yolda bırakmaz. cLine Cargo lastiklerinde, mükemmel dayanıklılık ve ıslak zeminde üstün yol tutuşu sağlayan yeni bir kauçuk bileşimi kullanılmıştır. Bu kauçuk bileşimi, cLine Cargo lastiklerinin güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır.  • AŞINMAYA DAYANIKLI, GÜÇLÜ ÖZELLİKLERİNİ UZUN SÜRE KORUR

  • AĞIR YÜKLERLE BİLE KARARLI VE KONFORLU BİR SÜRÜŞ SAĞLAR

  • ISLAK ZEMİNDE MÜKEMMEL YOL TUTUŞU VE SÜRÜŞ HAKİMİYETİ SUNARGüvenliği Artıran Yenilikler

Dalgalı kanal desteği Üçgen destekler Özel kauçuk bileşimi
Lastik sırtının ortasındaki merkezi kanal dalgalı bir yapıya sahiptir. Bu tasarım, lastiğin yanal dengesini ve dayanıklılığını artırarak şeklini korumasını ve aşınmalara dayanıklı olmasını sağlar. Dalga kanallı sırt deseni, yaz yağmurlarında kızaklama riskini büyük ölçüde azaltır. Üçgen destekler, lastiğin omuz bölgesinin yanal sağlamlığını artırır. Bu destekler, özellikle ağır yük taşırken büyük önem taşır. Üçgen destekler sayesinde lastik, daha yavaş aşınır ve ideal şeklini daha uzun süre korur. Nokian’ın Clinch (perçin) adını verdiği özel kauçuk bileşimi, jant damağına esnek bir şekilde oturarak ağır yüklü araçlarda lastik topuğunun daha yüksek dirence sahip olmasını sağlar. Bu yenilik lastik gövdesinde oluşan titreşimlerin jant üzerinden araca ulaşmasını engelleyerek kabin gürültüsünü de hissedilir ölçüde azaltır.
Saflaştırılmış yağlar
Nokian lastiklerinin üretiminde sadece saflaştırılmış yağlar kullanılır, toksik ve kanserojen kimyasallar hiçbir şekilde kullanılmaz. Nokian Tyres, faaliyet gösterdiği sektörde çevre dostu yöntemlerin öncüsüdür ve dünyadaki lastik üreticileri arasında üretim sürecinde saflaştırılmış, düşük aromatik yağ kullanan ilk şirkettir. Bu şekilde üretilen lastiklerin ıslak zemin tutuşu ve diğer güvenlik özellikleri mükemmel seviyededir.
Nokian Tyres, dünyanın önde gelen lastik uzmanı, çok sayıda testten birinci çıkmış bir üretici ve kış lastiğinin mucidi olan bir Finlandiya markasıdır. Nokian Tyres, 80 yılı aşkın süredir yenilikçi lastikler tasarlayan, tasarladığı lastikleri zorlu koşullarda testlere tabi tutan ve geliştirdiği yeniliklerin patentlerini alan bir lastik üreticisidir. Nokian lastikleri, mükemmel güvenliği, yakıt tasarrufu ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkmaktadır.