İndirimli Fiyat! Yeni Nokian 225/45 R18 91Y Powerproof RunFlat Yaz Lastiği 2019 Genişlet

Nokian 225/45 R18 91Y Powerproof RunFlat Yaz Lastiği 2019

Kargo Bedava! Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Varan Taksit Seçenekleri!

T430851

Yeni

16 Adet Stok Var

1 156,50 TL

Vergi Dahil

1 285,00 TL Vergi Dahil

-10%

Taban Genişliği: 225mm
Kesit Oranı: 45
Jant Çapı: 18 İnç
Mevsim: Yaz
Kullanım Türü: Binek
Islak Zeminde Frenleme: A
Yakıt Verimliliği: E
Marka: Nokian
Üretim Tarihi: 2019
Yeni Nokian Powerproof yaz lastikleri, keyif veren dengeli sürüşü ile yazın tüm koşullarının üstesinden gelir. Son derece dengeli ve akıllı direksiyon hakimiyeti, hem yüksek hızda şerit değiştirmede hem de ani frende gönül rahatlığı sağlar. Nokian Powerproof, mükemmel kalitesi ve kullanım kolaylığı ile üst düzeydeki binek araç lastikleri arasındadır. UHP kategorisi.  • YÜKSEK HIZDA HASSAS VE DENGELİ DİREKSİYON HAKİMİYETİ

  • MÜKEMMEL ISLAK YOL TUTUŞU

  • KEYİFLİ SÜRÜŞ HİSSİ

DENGELİ VE HASSAS DİREKSİYON HAKİMİYETİ

Benzersiz “Dual Zone Safety” konsepti hassas direksiyon hakimiyetini ve yol tutuşunu garantiler.


DUAL ZONE SAFETY KONSEPTİ

Benzersiz “Dual Zone Safety” konsepti hassas direksiyon hakimiyetini ve yol tutuşunu garantiler. “Power Zone” bölgesi kuru yollarda mükemmel direksiyon hakimiyeti sunarken, “Wet Zone Safety” bölgesi ise ıslak yol koşullarında üst düzey suda kızaklama direnci, güvenlik ve sürüş rahatlığı garantisi verir.


“Power Zone”: Hassas direksiyon hakimiyeti. Yeni dayanıklı yapı, aerodinamik sırt deseni, güçlü diş blokları ve kanalların ve kanal kenarlarının eğimli tasarımı kuru asfaltta hassas ve kontrollü bir sürüş sağlar.


“Wet Safety Zone”: Islak yollarda kontrollü yol tutuşu. İkizkenar yamuk şeklinde tasarlanmış kanallar, merkez bölgesi ile iç omuz bölgesini ikiye ayırır. Merkez kanal diplerinin eşsiz tasarımı lastik ile yol yüzeyi arasında kalan suyu toplayıp etkili biçimde dışarı atar ve suda kızaklama riskini önler. Eğimli kanallar suda kızaklama direncini daha da destekler. İç sırt bloklarındaki kanal uçları suyun daha hızlı dışarı atılmasını sağlayan boynuz benzeri bir girintiye sahiptir.ISLAK VE KURU YOLLARDA GÜVEN VEREN YOL TUTUŞU

Yeni güçlü kauçuk bileşiği yüksek hızlarda bile güvenilir tutuş sağlar.


DİNAMİK YOL TUTUŞ BİLEŞİĞİ

İşlevsel molekül zincirleri ve polimerleri, yüksek hızlarda bile güvenilir tutuş sağlayan yoğun ve esnek ağ benzeri bir yapı oluşturur. Çok katmanlı yapı aynı zamanda yuvarlanma direncini de azaltır.

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KONFORU

Lastiğin çevresel sırt blok duvarlarında kullanılan golf topu yüzeyine benzeyen bu tasarım ekstra sürüş konforu sağlar.


SESSİZ KANAL TASARIMI

Lastiğin çevresel sırt blok duvarlarında kullanılan golf topu yüzeyine benzeyen bu tasarım ekstra sürüş konforu sağlar. Yarı küre şeklindeki bu tasarım lastik yüzeyindeki hava akışını kontrol ederek enlemesine kanalların neden olduğu rahatsız edici uğultu çıkarmalarını önler. Bu tasarım, hava direncini azaltarak lastik yüzeyinin ısınmasını engeller. Bu sayede lastiğin aşınma direnci artar ve aynı lastikle daha çok kilometre yapmak mümkün olur.

Güvenliği Artıran YeniliklerBilgi Alanı Sürüş Güvenliği ve Suda Kızaklama Risk Göstergeleri - DSI Parlatılmış Kanallar
Üst düzey emniyet ve konfor. - Lastiğin yanak kısmında, lastiğinizin doğru hava basıncını, montaj konumunu ve jantınızın somun tork değerlerini kaydetmenize yarayan bilgi alanı yer alır. Bu sayede yaz/kış sezonlarında lastik değişimi sırasında hangi lastiğinizin hangi konuma montaj edildiğini ve basınç değerlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Doğru lastik basıncı, direksiyon hakimiyetinin daha hassas olmasını sağlarken, lastik aşınmasını azaltır, yakıt maliyetlerini düşürür. Sürüş Güvenliği Göstergesi (DSI) ve suda kızaklama risk göstergesi sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi artırır. Lastiğin sırt kısmında Nokian Tyres’ın patentine sahip olduğu ve kolayca kontrol edebileceğiniz rakamlar ve su damlası simgesi bulunur. Bu rakamlar lastik diş derinliğini milimetre olarak gösterir. Siz aracınızı kullandıkça ve lastik aşındıkça rakamlar silinmeye başlar. Bu sayede lastik diş derinliğinin ne kadar kaldığını kolayca kontrol edebilirsiniz. Su damlası simgesiyle gösterilen suda kızaklama risk göstergesi, diş derinliği 4 mm kalana kadar görünür haldedir. Bu simge de silindiğinde artık suda kızaklama riskinin arttığını gösterir ve bu durumda lastik yenilenmelidir. Etkin suda kızaklama önleme. - Lastiğin ana kanallarının parlatılmış olması şık bir görünümün sunmanın yanı sıra fonksiyonel bir amaç taşır. Bu kanalların parlak ve pürüzsüz olması suyun kolayca ve etkili şekilde lastik dışına uzaklaştırılmasını sağlar. Ana kanallar açık ve optimum bir tasarımla şekillendirilerek hacimleri artırılmış, böylece suda kızaklama yapmaları en aza indirilmiştir.
Nokian Tyres, dünyanın önde gelen lastik uzmanı, çok sayıda testten birinci çıkmış bir üretici ve kış lastiğinin mucidi olan bir Finlandiya markasıdır. Nokian Tyres, 80 yılı aşkın süredir yenilikçi lastikler tasarlayan, tasarladığı lastikleri zorlu koşullarda testlere tabi tutan ve geliştirdiği yeniliklerin patentlerini alan bir lastik üreticisidir. Nokian lastikleri, mükemmel güvenliği, yakıt tasarrufu ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkmaktadır.