Yeni Nokian 245/75 R16 120/116Q Rockproof Yaz offroad Lastiği Genişlet

Nokian 245/75 R16 120/116Q Rockproof Yaz offroad Lastiği 2018 (4 ADET FİYATIDIR EN GEÇ TESLİMAT 30 GÜNDÜR)

Kargo Bedava! Havale ile Yapılan Siparişlerde Ek %2 İndirim! Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Varan Taksit Seçenekleri!
Nokian Nokian

T430151

Yeni

Jant Çapı16
Kesit Oranı75
Kullanım Türü4X4 OOFFROAD
MevsimYAZ
Taban Genişliği (mm)245 mm

Daha Fazla Detaylar

3 277,00 TL

Vergi Dahil

Ayrıntılar

nokian-22575-r16-115112q-rockproof-yaz-l

Nokian’ın yeni ürünü Nokian Rockproof, profesyonel sürüş ve off-road tutkunları için üst düzey dayanıklılık sunuyor. Nokian Rockproof hem taşlı yollarda, hem de ormanlık bölge ve maden alanlarında korkusuz bir performans sergilemek üzere geliştirildi. Sağlamlığı ile öne çıkan bu yeni lastik, en zorlu off-road kullanımı sırasında bile en beklenmedik darbelere dayanabilecek safkan alaşımı sayesinde tüm yükü yorulmaksızın taşıyabilir. Yeni geliştirilen Nokian Tyres Rockproof Hybrid kauçuk bileşiği ve eşsiz sırt deseni lastiğe, en zorlu off-road koşullarında bile mükemmel bir direnç kazandırıyor. Nokian Rockproof, kamyonetler, SUV’ler ve off-road kullanım için tasarlandı.

  • ZORLU PROFESYONEL KULLANIM İÇİN ÜST DÜZEY DAYANIKLILIK
  • GÜÇLÜ VE KESKİN YOL TUTUŞU
  • TAŞ İTİCİLER SAYESİNDE ARTAN KULLANIM ÖMRÜ
Kesici etkilere karşı en yüksek direnç. Daha fazla çalışma süresi.

Yeni Nokian Rockproof Hybrid kauçuk bileşiği zorlu off-road kullanım için özel geliştirildi. Lastiğin kesici etkilere karşı üst düzey direnci, maden alanlarında ve taş ocaklarında olduğu kadar off-road arazilerdeki profesyonel kullanım sırasında da başarısını ortaya koyar.

nokian-22575-r16-115112q-rockproof-yaz-l

Kanal diplerinde taş iticiler. Daha yüksek dayanıklılık.

Taş iticiler, sert taşların lastiğin sırt yüzeyine yapışarak lastik yapısına girmesini engeller. Bu sayede taş iticiler lastiğin ürün ömrünü uzatırken, lastik gövdesinin hasar almasını engelleyerek ilave koruma sağlar.

nokian-22575-r16-115112q-rockproof-yaz-l

Yeni nesil sağlamlık ve koruma: Aramid Yanak Teknolojisi

Lastiğin yanak alanlarını güçlendiren aramid lifleri, zorlu sürüş koşullarında dayanıklılık ve koruma sağlar. Lifler, lastiğe kolayca hasar verebilecek darbe ve kesiklere karşı lastiği daha dirençli kılar.

nokian-22575-r16-115112q-rockproof-yaz-l


Nokian Tyres, dünyanın önde gelen lastik uzmanı, çok sayıda testten birinci çıkmış bir üretici ve kış lastiğinin mucidi olan bir Finlandiya markasıdır. Nokian Tyres, 80 yılı aşkın süredir yenilikçi lastikler tasarlayan, tasarladığı lastikleri zorlu koşullarda testlere tabi tutan ve geliştirdiği yeniliklerin patentlerini alan bir lastik üreticisidir. Nokian lastikleri, mükemmel güvenliği, yakıt tasarrufu ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Tamam

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. 

TEKNOROVA® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır